GÜNEŞ ENERJİLİ ALARM

Şebeke elektriğinin olduğu veya olmadığı güneş enerji sistemleri ile çok düşük güç tüketimleri ile montaj edilebilir 12 Volt Alarm sistemleri uyguluyoruz.

Sistemlerimizin 12 Volt üzerine kurulu olması çok düşük enerji tüketimi sağlar. 220 Volt alarm sistemleri ile basit bir karşılaştırma yaptığımızda günlük 24 saat çalışma sürsi ile nerde ise 10/1 oranında elektrik tasarrufu sağlar .

12 Volt alarm sistemlerimiz akşam çalışmasını sağlayan start stop yapan fotosel ve harekete duyarlı sensörler içerir ve bir hareket algıladığında siren çalışır aydınlatma ledi ortamı aydınlatır ve yaşam alanımızı korumuş oluruz. Aynı zamanda küçük kırmızı yanıp sönen bir led ile alarmımızın olduğunu gösterek caydırıcılık sağlamış oluruz. Teşhirimizi ziyaret edebilirsiniz.


12 Volt alarm sistemimize ilave veya ayrı olarak harekete duyarlı polis ışıkları yakan , ortamı aydınlatan , uygulamadan anında haber veren , fotograf çeken , kayıt yapan , ses alıp ses ileten , wifi kameralarımızda mevcutdur . Ip wifi dış ortam kameralarımızın GÜNEŞ ENERJİLİ KAMERA sayfamızı tıklayarak tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz .

.

12 VOLT ALARM SİSTEMİMİZ

.

.

.

.

.

HAREKET ALGILADIĞINDA KIRMIZI – MAVİ POLİS IŞIKLARI YAKAN , SİZE HABER VEREN, SES ALIP SES İLETEN , GÜNEŞ ENERJİLİ, IP, DIŞ ORTAM, WİFİ KAMERAMIZ

.

.

.

.

.

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com