Pergola tente güneş enerji

Pergola güneş enerji, tente güneş enerji, tente güneş paneli, kayar tente güneş paneli, açılır kapanır çatı tavan güneş paneli, kış bahçesi güneş paneli, , teras güneş paneli , sundurma güneş paneli , gölgelik güneş enerji sistemlerimizle uygulamalar sunuyoruz.

Mevcut pergola, tente sistemlerinize veya ihtyaçlarınıza hitap eden çözümlerimiz ile sabit ve hareketli açılır pergola, tenteler ile; elektrik ihtiyaçlarınızın karşılaması, kesintisiz bir güç kaynagı sahibi olmanız ve yerel şebekeye elektrik satış amaçlı tente güneş enerji sistemleri uyguluyoruz.

Tente imalatı yapan çözüm ortaklarımız ile birlikde, ihtiyacınıza uygun tente (pergola) ve tente uygulamalarımızla komplike edilmiş güneş enerji sisteminizi sürdürülebirlik çerçevesinde birlikde sunuyoruz.

.

güneş enerjili tente

.

Güneş enerji elektrik üretimi ve biyoklimatik pergola; estetik ve teknoloji, çevresel sürdürülebilirlik açısından son derece gelişmiş, enerji tasarrufunu hedefleyen yenilikçi bir projede bir araya geliyor.

Estetik, yüksek teknoloji ve kişiselleştirme, ama hepsinden önemlisi, binaların hizmetindeki dış mekanları enerji kaynağına dönüştüren sürdürülebilirlik.

Fotovoltaik modüller sayesinde tek bir ürün, biyoklimatik pergolaların sağladığı konfor ve barınma ile güneş ışığını enerji üretim kaynağı olarak kullanma imkanını bir araya getiriyor.

.

pergola güneş paneli

.

Tente Güneş Enerji Sistemlerimiz;

-yerel elektrik şekekesine bağlantı sağlar (ongrid) güneş enerjili tentenizde, mevsimsel ve bölgesel sebeplerle eksik olan enerjiyi şebekeden tamamlar ve ihtiyacınızdan fazla elektriği yerel şebekeye satar.

-akü destekli sistemlerimizde, panellerde ürettiğimiz ihtiyaç fazlası enerji akülerde depolanır ve güneş panellerinin eksik üretiminde akülermizdeki enerji kullanılır hemde kesintisiz bir elektrik kaynağı sahibi olmuş oluruz,

elektrikli araba, plaj, kumsal, orman gibi alanlardaki offgrid elektrik ihtiyaçlarımızı ve yağmurluk, gölgelik, soğuktan korunma, barınma gibi ihtiyaçlarımızı karşılar,

– sızdırmaz ve modüler bir çatı ile donatılmıştır.

-ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, ayarlanabilir, büyütülebilir modülerliğe sahip ve daha fazla elektrik ihtiyacınız için daha fazla güneş enerjili tente kurmakta özgürsünüz.

.

TENTE GÜNEŞ ENERJİ

Ahşap, aliminyum, paslanmaz demir doğramalarla kargas tasarımı yapılan, sızdırmazlık, ısı ve ses yalıtımlı, su tahliyeleri içeren, opsiyonel gün ışığını yarı oranında geçirebilen cam güneş panellerinden oluşan , ihtiyacınıza yönelik ön fizibiliteleri yapılmış hareketsiz, sabit tavanlı tente güneş enerji sistemlerimizdir.

.

güneş enerjili tente

.

,

veranda güneş paneli
tente güneş enerji

.

elektrikli araç dc şarj istasyonu

.

HAREKETLİ PERGOLA GÜNEŞ ENERJİ

Alüminyum panel sistemi ile toplanarak hareket edebilen yapısı sayesinde %68 toplanma payı ile geriye doğru katlanarak mekanlarınızın hava sirkülasyonuna olanak sağlayan, alüminyum katlanabilir paneller üzerinde elektrik üretimi için güneş paneli hücreleri olan güneş enerjili kayar tentedir.

Modüler bir yapıya sahip ihtiyaçlarınız oranında büyütülebilir, sızdırmazlık ve ısı yalıtım ilave led aydınlatma , hoparlör sistemi içeren pergolalarımızdır.

.

pergola güneş enerji

.

güneş enerjili pergola

.

kış bahçesi güneş enerji

.

kayar tente güneş paneli

.

açılır kapanır pergola güneş enerji

.

kayar tente güneş enerji

,

,

.

pergola güneş enerji

.

elektrikli araç e-şarj

.

Tente güneş enerji nasıl yapılır ?

Tente güneş enerji nasıl yapılır; Tente sistemlerimizi yeni olarak tasarlar iken ihtiyacınız olan tente alanını ve tentemizdeki maksimum güneş paneli hücre alanı ve bölgesel mevsimsel faklılıklarla elektrik getirisini ve sistem maliyetleri ön fizibiliteleri ile size özel teklifinizi sunuyoruz.

Mevcut tentenize uygulamalarımızda ise; tentenize uygulanabilir güneş paneli hücre kapasitesi ve aylık ortalamada elektrik üretim getirilerini ve sistem maliyeti, amortisman içeren fizibilitelerle kişileştirilmiş teklifinizi sunuyoruz.

lokasyon konumu ve projeye bağlı 75 m2 alana ihtiyaç duyar
75 m2 güneş enerjili tentenin ortalama elektrik getirisi örneği

.

.

Tente güneş enerji sistemleri maliyeti nedir ?

Tente güneş enerji sistemleri maliyeti nedir sorusu için, tercih ediceğiniz opsiyonel tente m2 maliyetlerine ilave yine m2 ile paralel güneş enerji sistem maliyeti ve opsiyonel enerji depolama akü maliyetleri yansımaktadır.

Güneş enerji maliyet analizlerimiz ise ; elde ettiğimiz elektrik aylık fiyat ederinin, 4-6 yıllık konum ve opsiyonel özelliklerle birlikde karşılığı kadardır. Akülü sistem maliyetleri depolama sistem kapasitesine bağlı biraz daha yüksekdir.

.

Tente güneş enerji sistemlerimizde tüm uygulamalarımızda oluğu gibi denenmiş, kendini kanıtlamış performan ürünleri tercih ediyor, yükselen maliyetleride verim – performans – fayda çerçevesinde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. bal , pekmez , reçel, şekerli su ………

Yine performans ve sürdürebilirlik vazgeçilmezimiz çerçevesinde tente güneş enerji sistemlerimizde tercih edebileceğimiz esnek güneş paneli, ( filexsible güneş paneli) ithal ve maliyetlerinin çok yüksek olması sebebiyle ileriki yıllara ertelenmişdir.

.

cam güneş panellerimiz
sabit tenteler için cam güneş paneli özellikleri

.

.

.

.

.

SİZİN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİNİZ İÇİNÜCRETSİZ ÖN TASARIM / MALİYET / FAYDA / GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ ANALİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Keşif , Fizibilite, Sistem Tasarımı , Ürün Tedarikleri ,Uygulama , Kabul , Servis ve Bakım gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.  (Keşif dahil hizmetlerimiz ÜCRETLİDİR.)

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com

fişini güneşe tak slogonuzma elektrik üretimine devam ediyoruz.