GÖRÜNTÜLÜ DİAFON

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SERVİSİ , ANKARA GÖRÜNTÜLÜ DİAFON VE AKILLI KILIT , Diafon Sistemleri Audio Netelsan , Diafonlar , Diafon Sistemleri ve Fiyatları , Audio Görüntülü diafon servis, Ankara Audio servis , Audio bayileri , Audio diafon kaç TL?, Görüntülü Diafon Daire Başı Fiyatları, Audio servis ücreti, Audio diafon kaç para?, Diafon Fiyatları, Netelsan Görüntülü Diafon Fiyatları , Audio ne malı

GÖRÜNTÜLÜ APARTMAN KONUŞMA SİSTEMLERİ

fişini güneşe tak

.

Görüntülü diafon nedir?

Dünyada ve ülkemizde genel anlamda güvenlik konusunda birçok değişik cihazlar üretilmektedir. Bu ürünler arasında kameralar ses iletişim sistemleri, görüntü sistemleri en üst sıralarda yer almaktadır. Ses ile iletişim sistemleri kablolu ve kablosuz olarak da kullanılırlar, aynı şekilde görüntülü iletişim sistemleri de hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanabilir.

Sesli iletişim sistemlerinin arasında en çok bilinenleri ve güvenlik amacıyla kullanılanlardan bazıları diafon ve telsizlerdir. Telsiz kablosuz olarak iletişim sağlar ve her yerde düzgün çekmeyeceği için ideal bir çözüm değildir. Diafon ise her yer sürekli ve kesintisiz bir iletişim sağladığı için her zaman idealdir.

Ayrıca güvenlik sistemlerinin arasında kameralar ve görüntü sistemleri de bulunmaktadır. Görüntü ve ses ile birlikte olduğu zaman daha fazla etkili olarak kullanılan bir önleyici güvenlik tedbiri olacaktır. Hem görüntünün hem de sesin aynı anda tek tek tarafta, sadece sesin bir tarafta sunulduğu cihazlara        Görüntülü Diafon denir.

fişini güneşe tak diafon

saving güneş enerji diafon

fişini güneşe tak görüntülü apartman konuşma

saving enerji apartman görüntülü konuşma

Uygulama Alanlarımızdaki Markalarımız

,

.

.

.

Olarak ihtiyaçlarınıza yönelik, bu ürün her bedene uyar düşüncesinin aksine, apartman/sitenizdeki her daire için farklı sistemler sunabilme opsiyonları ile sistemler uyguluyor ve marka garantisi yanı sıra 7 /24 teknik destek veriyoruz.

Ayrıca Apartman konuşma sisteminiz dahil olmak üzere Apartman uydu anten santrali, güvenlik kameraları,  bina iç ve dış aydınlatmalar gibi ortak elektrik faturalarınıza SÜRDÜRÜLEBİLİR,     güneş enerji sistemleri hizmetleri sunuyoruz.

Keşif ve sorularınız için      

   fisinigunesetak@gmail.com      

    Whatsapp : 0544 770 18 06

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ÇEVRE

KAMERALARINIZ

MONİTÖRÜNÜZDE

AKILLI EV

 VE

ALARM

.

.

.

.

.

.

.

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com