ESNAF SOLAR

Balkon, teras, dış cephe, yağmurluk, güneşlik gibi alanlarınızın yeni imalatında veya var olan mevcut alanlarınıza güneş enerji sistemleri uyguluyoruz.

  Yaşam alanınızın kısmı elektrik ihtiyaçlarınıza karşılayarak elektrik faturanızda köklü değişiklikler yapabilir aynı zamanda kesintisiz elektriğe sahip olabilirsiniz.

Esnaf Solar Sistemlerimiz yerel şebekeden tamamını yadabir kısım elektrik ihtiyaçlarının ayrılarak , şebekeden bağımsız offgrid güneş enerji sistemleri ile karşılanmasıdır. (gayriresmi)

,

Ayrıca işyerlerlerinizde  ONGRİD güneş enerjisi ile şebekeye elektrik satışı ve alımınızı üreteceğiniz elektrik miktarınıza garantiler vererek sağlıyoruz.

1 kW – 25 kW ongrid güneş enerji sistemleri KAMPANYA →→ 

,

,

Balkon, güneşlik, otopark, tente, çatı veya terasınızdaki sistemimizi kesintisiz güç kaynağı olarak kullanabilir , tak çalıştır tercihleri ile taşınabilir hale getirebilir, dilediğiniz yerde ihtiyaçlarınıza yönelik kullanabilirsiniz.

Güneş enerjisinden yaşam alanımızda kısmı faydalanmak için alçı boya gerektirmeyen, mevcut elektrik tesisatınızda küçük revizyonlara ihtiyaç duyabiliriz. Revizyon ihtiyaçlarınıza, elektrik ihtiyacının bilinçli tüketimi ve kullanım cihazlarınızın seçimi, kullanım bilgisi hakkında birlikte çalışabiliriz.

Tüm sistemlerimizde SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK öncelikli prensibimizdir.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız.

Elektrik kullanımınızı, ihtiyaçlarınızı ve kısmi yada bütünü ile çözümleri birlikte tasarlayabiliriz.

Öncelikle kişisel kullanım elektrikli cihaz tüketim tablomuzu inceleyebiliriz.

Tablomuzda ki evler için elektrik tüketim oranlarına göre, balkonumuzda kurulacak güneş enerji sistemimiz ve iç tesisatımızda yapılacak küçük rutuşlar ile şebeke elektriğinden kısmi yüklerimizi alarak elektrik faturamızda ciddi değişikliklere sahip olabiliriz.

Günlük hayatımızda elektrik ihtiyaçlarımız yukarıdaki tabloda görüldüğü gibi %29 oranında aydınlatma , %28 oranında buzdolabı, %9 oranında televizyon ve internet modemi gibi tüketimlerimizi yerel şebekeden ayırarak balkon, cephe,teras veya çatımıza kuracağımız güneş enerji sistemi ile %68 lik bir tasarruf yani 1000 tl lik elektrik faturamızın 320 tl ye düşmesini sağlayabiliriz.

Aynı zamanda kendimize ait kesintisiz bir elektrik kaynağı sahibi olmuş oluruz.

Şimdi mevcut elektrik tesisatımızda küçük revizyonlarla hangi elektrik ihtiyaçlarımız için ne kadarlık bir güneş enerji bütçesine ihtiyacımızın olucağını birlikde inceleyelim.

.

,

.

.

.

,

Sistemlerimiz anahtar teslim olup, monokristal güneş panelleriLiFePO4 akümppt şarj kontroltam sinüs inverter, 220V akü şarj cihazı ve güvenlik öncelikli diğer sistem bileşenlerinden oluşmaktadır.

.

.

SÜRDÜREBİLİRLİK öncelikli prensibimiz olarak ürün garantilerine ilave  2 YIL KULLANIM GARANTİLİ  ürünlerden oluşturulmuş, bölge ve mevsimsel şartlar çerçevesinde hazır sistemler sunuyoruz.

,

WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,

SİZİN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİNİZ İÇİNÜCRETSİZ ÖN TASARIM / MALİYET / FAYDA / GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ ANALİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Keşif , Fizibilite, Sistem Tasarımı , Ürün Tedarikleri ,Uygulama , Kabul , Servis ve Bakım gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.  (Keşif dahil hizmetlerimiz ÜCRETLİDİR.)

 İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←

.

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

,

Whatsapp 0 (544) 770 18 06
fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com

,

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *