💳 TAŞINABİLİR GÜNEŞ ENERJİLİ KUTULAR

fişini güneşe tak

Taşınabilir, Takmatik, Seyyar Güneş Enerjili Kutularmızla HER ZAMAN , HER YERDE enerji ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Güneş enerjili kutularımız, ihtiyacınıza yönelik kurulumlardan oluşur. Örnek olarak Aydınlatma Güneş Enerji Kutularımız, diğer ihtiyaçlarınızın yanı sıra , bahçe, iş yeri , ev , otopark , apartman ortak alanlar aydınlatma (lamba) elektrik ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Sağlık için kutularımız solunum cihazı zorunluluğu yaşayan dostlarımıza dilediği yerde elektrik enerjisi sağlar. Bilişim kutularımızın tasarımında , taşınabilir sd kart girişli İnternet modemi bulunur, aynı zamanda, post cihazı, yazar kasa, yazıcı printer gibi cihazlara elektrik enerjisi vererek işinizi veya hobilerinizi dilediğiniz yer ve zamanda yapma imkanı sağlar. Mobil Güneş Enerji Kutularımız ; karavan, tekne, her çeşit aracınızla olan hayatınızda enerji gereksinimlerinizi karşılamak üzere yanınızda olur. Ayrıca tüm güneş enerjili kutularımız, güneş panelleri yanı sıra araç şarj dinamosu, 220 volt ev elektriği gibi alternatif şarj kaynakları tasarımlarına imkan verir.

Nereden    b aş l a y a ca ğ ı nı z ı    b i l m i y o rs a n ı z

Neye ihtiyacınız olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa ve rehberlik arıyorsanız, başlamanın en iyi yolu whatsapp veya e-mail ile bizim ile iletişime geçin

Teçhizatınız, kamp yaşam tarzınız, iş enerji ihtiyaçlarınız ve güç tüketimi alışkanlıklarınızla ilgili sorularda size rehberlik edeceğiz.

Talepleriniz ne kadar eksiksiz olursa,  Saving Güneş Enerji proje sorumlularımızın, sizi doğru yöne  yönlendirmesi   o kadar kolay olacaktır.

Bu, daha fazla soru içeren bir e-posta veya önerilen ihtiyaç listesiyle bir ön tasarım planlaması olabilir.

Herkes teçhizatlarını farklı kullandığından,  mobil araçlar, yaşam alanları, kamp, iş,  vs.’nin her modeli için “tek beden herkese uyar ” düşüncesi yoktur.

Güç sistemlerimizi elektrik ihtiyaçlarınıza, alan kısıtlamalarına ve bütçe sınırlarınıza bağlı olarak süreklilik prensibi ile tamamen özelleştirilebiliriz.

Saving Solar Kutularımızı  kategorilerinin her birinde seçim yapabileceğiniz ‘TAK ÇALIŞTIR ‘ ‘TAŞINABİLİR’ ‘ MODÜLER’ kitler tasarladık. Bu popüler kitlerden biri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya belki de size özel bir yapılandırma için ilham kaynağı olabilir.

Kendi sisteminizi yapılandırmak isterseniz,

whatsaap veya e-mail ile bizimle iletişime geçiniz. Bir tasarım hakkında neyi beğendiğinizi ve neyi değiştirmek istediğinizi bize bildirin. Size özelleştirilmiş bir sistem elde etmek için tasarımlarımızdan herhangi birini değiştirebiliriz

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, fiyat belirleme sürecine kadar sizin ile iletişim halinde olacağız.

Tasarım ve fiyatı onayladığınızda, bir teslimat tarihi ayarlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Setinizi olabildiğince çabuk planlamanız çok önemlidir

Mobil araçlar, yaşam alanları, kamp, iş,  tekne veya sağlık ihtiyaçları gibi belirli bir uygulama için bir sistem tasarlıyorsanız SAVİNG SOLAR KUTULARIMIZI inceleyebilirsiniz.

#fisini_gunese_tak

SÜRDÜREBİLİRLİK öncelikli prensibimiz olarak 5 YIL GARANTİLİ Victron ve 2 YIL GARANTİLİ muadil ürünlerden oluşturulmuş, bölge ve mevsimsel şartlar çerçevesinde hazır sistemler sunuyoruz.

.

,

TAŞINABİLİR EKONOMİK GÜNEŞ ENERJİLİ KUTU ORTALAMA MALİYET 140 USD

.

,

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

LÜTFEN ÖN SİPARİŞ VERMENİZ GEREKTİĞİNİ UNUTMAYINIZ !

,

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ← ←

.

Balgat  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06
fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com