GÜNEŞ ENERJİLİ UZAKTAN KONTROL

Açıp kapatarak (on-off) uzaktan kontrol etmek istediğimiz cihazlarımız için iki yöntemimiz vardır.

Birinci yöntem; cihazlarımızı kontrol ediceğimiz yerde internetin olması ve wifi bağlantılı ürünlerimizle uygulamadan aç kapa kontrollerini yapabiliriz.

İkinci yöntem; ise Gsm sim kart takabileceğimiz modulumüzü arayarak veya mesaj atarak cihazlarımızı uzaktan açıp kapatabiliriz.

Bu ürünler sayesinde uzaktan kumanda kullanmadan dünyanın neresinde olursanız olun , kombinizi, ışıklarınızı, buzdolabınızı , garaj kapınızı, su motorunuzu veya sulama sisteminizi yada erişmek istediğiniz herhangi bir cihazı ister internetli uygulamadan , ister tek bir çağrı veya mesaj ile ödeme yapmadan kontrol edebileceksiniz.

Enerjisini güneşden karşıladığımız uygulamalarımızı artık her zaman ve her yerde hayata geçirebilecek , aynı zamanda uzaktan kontrol edebilecek ve , güvenliğini sağlayabileceğiz.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

SULAMA UZAKTAN KONTROL

Akıllı sulama sistemi ile birlikte sulamalarınızı ; otomatik sulama senaryoları, hava nemi, toprak nemi ve yağış durumu gibi çözümler ile tam otomatik kablosuz kontrol edilebilirsiniz.

sulama uzaktan kontrol

sulama uzaktan kontrol

.

.

Telefonla Uzaktan Su Pompası Motor Açma Kapatma

Uzaktan Cep telefonu ile açma/kapama yapabilirsiniz.Cep telefonunuz ile programlama yapabilir, bu sayede sulama süresini ayarlayabilirsiniz. Opsiyonel olarak SMS ile açma/kapama yapabilirsiniz. Elektrik kesintilerinde ve elektrik gelmesi durumunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Açma işlemi veya prgramlama yaptıysanız elektrik gidip geldiğinde kaldığı yerden devam eder. Termik arızası durumunda SMS ile bilgi alabilirsiniz.

telefonla-uzaktan-su-pompası-açma-kapatma.jpeg

,

,

telefonla-uzaktan-su-pompası-açma-kapatma.jpeg
,

,

Musluk Tipi Sulama Kontrol Ünitesi 

Musluk tipi kontrol ünitesi, küçük ölçekli işlerde rahatlıkla kullanılabilir. Musluk Tipi Sulama Zamanlayıcısı mevsimlik çiçeklerin hortumla otomatik sulanması, bir ya da iki fıskiyenin otomatik sulanmasında rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda hortum ucu kontrol ünitesi olarakta bilinmektedir. Pilli kontrol ünitemiz programlanarak , günde iki kez, 1 dakika ve 6 saat aralığında sulamalarınızı otomatik olarak yapmanızı sağlar.

musluk-tipi-sulama-kontrol-ünitesi.jpeg

.

musluk-tipi-sulama-kontrol-ünitesi.jpeg

,

,

,

PİLLE ÇALIŞAN KONTROL ÜNİTESİ

Pilli Kontrol Ünitesi; 9 Volt selonoid vanaların kontrolünde kullanılarak, otomatik sulama kullanımını mümkün kılar.

pilli-kontrol-unitesi.jpeg

.

pilli-kontrol-unitesi.jpeg

.

.

KABLOSUZ SULAMA KONTROL SİSTEMİ

Kurulumda anten ve güneş paneli bağlantıları dışında herhangi bir kablolamaya ihtiyaç yoktur. Vana ve sensörler lora ile haberleşir. Lokasyondaki wifi ihtiyacınız ile uygulama üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun sisteminizi programlayabilir, kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.

Wifi için seyyar modem ve enerji ihtiyaçları ile ilgili size yönelik uygulamalar da yapmakdayız.

Sistem gereksinimi olan ürünlerden oluşur ve sulama sisteminizin büyüklüğüne ve ihtiyaç duyulan ürünlere paralel sistem büyüklüğü ve ilk kurulum maliyetleri belirlenir.

Havuz, fıskiye, damlama, yağmurlama, çim sulama, zirai sulama gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

kablosuz-sulama.jpeg

,

kablosuz-sulama.jpeg

,

kablosuz-sulama.jpeg

,

,

kablosuz-kontrol.jpeg

,

,

uzaktan-sulama.jpeg

,

,

telefondan-sulama.jpeg

,

,

GÜNEŞ ENERJİLİ SULAMA SAYFAMIZ için tıklayınız.

.

.

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com