🔋 öz tüketim akülü on grid

Öz tüketim, Şebeke Destekli, Hibrit (akülü) Güneş Enerji Sistemleri;

Yerel Şebekede mevcutda elektriği olan, Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğine göre proje, evraksal prosüdürlerin daha sonra gerçekleştireleceği, tasarım olarak Resmi On grid sistemlere %95 uygunluğu olan, gerektiği zamanlarda şebekeden elektrik çekebilen, ancak şebekeye elektrik satışının olmadığı akülü (pilli) öztüketim amaçlı güneş enerji sistemleridir.

Akülü sistem olması sebebiyle , elektrik olsun veya olmasın akü kapasitesi ölçüsünde KESİNTİSİZ ENERJİ sağlar.

Şebeke elektriğini hiç bir şekilde kullanmıyacak müşterimize, offgrid akülü sistemlerimizi öneririz.

Enerji depolamalı, öz tüketim amaçlı güneş enerji sistemlerimizde, tüketilmeyen enerji , yerel şebekeye gönderilmek yerine, akülerde depolanacağı için, diğer sözde anında tüketime çıkan öztüketimlere (üretim-tüketim dengesizliği) göre , üretilen enerji kaybı minimumdur.

,
oztuketim.mpeg
,

Ön bilgi için hazırladığımız kampanyalı paketlerimiz , civatasına kadar , projelendirme ve evraksal prosüdürlerin olmadığı, anahtar teslim fiyatlardır.

oztuketim.jpg
,
oztuketim.jpg

Yani dahada basitleştirerek bir örnekle açıklamamız gerekirse , ŞEBEKEYE BAĞLI (on grid) veya ŞEBEKEYE BAĞLI OLMAYAN (offgrid) her ikisindede akü(pil) kullanmamıza rağmen arasında maliyet ve güç farklılıklarının olmasını; şebekemizi bir okyanusa , bizim güneş enerji sistemimizi kapasitesi değişken bir havuza benzettiğimizde, okyanusa bağlı havuzumuz bizim su ihtiyaçlarımızı sınırsız karşılayacak , ancak okyanustan çektiğimiz her litrenin bir maliyeti olacakdır.

Burada yapıcağımız bilinçi ENERJİ YÖNETİMİ ile havuzumuzu dolduran öz kaynağımız verimliliğinde ve havuzumuzun sürdürelebilir kapasitesinde ciddi oranda tasarruf sağlıyacak , başımız sıkıştığı zaman, bedellide olsa okyanus hemen yanıbaşımızda,

Ancak offgrid sistemlerde okyanus (şebeke) bağlantımız olmadığı için günlük su ihtiyacımız kadar minumum kaynağımız ve havuzumuz olmalıdır.

,

 BALKON HİBRİT GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİmizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz . tıklayınız→→ 🔗

 OFFGRİD GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİmizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz . tıklayınız→→ 🔗

Yerel Şebekeden Güneşin performansının zayıf olduğu zamanlarda destek aldığımız, güneş panellerinde ürettiğimiz elektriği kullandığımız, akülere depolayarak güneşin olmadığı akşam saatlerindede güneş enerjisi kullandığımız, aynı zamanda kesintisiz güç kaynağı ve ELEKTRİK SATIŞ İMKANI olan ŞEBEKE DESTEKLİ HİBRİT GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİmizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz . tıklayınız→→ 🔗

Aynı zamanda öz tüketim amaçlı ,(kendi ihtiyacını karşılayan sistemler) şebeke bağımlılığını ortadan kaldıran depolamalı (akülü) opsiyonel sistemlerle kesintisiz ve 24 saat güneş enerjisi kullanım imkanı sağlayan güneş enerji sistemleri uyguluyoruz . Tabi yerel şebekeye enerji satışı yaparakda yerel şebekeyi Akü yerine kullandığımız Ongrid (aküsüz) güneş enerji sistemlerimizi de inceleyebilirsiniz.

1 kW – 25 kW ongrid güneş enerji sistemleri KAMPANYA →→ 🔗

.

oztuketim.jpg
oztuketim.jpg

.

oztuketim.jpg

.

oztuketim.jpg

*

oztuketim.mpeg
,
oztuketim.jpg

*

lityum.jpeg

*

.

oztuketim.jpg

.

lityum.jpeg

*

*

oztuketim.jpg

.

*

lityum.jpeg
lityum.jpeg

*

lityum.jpeg
,
lityum.jpeg

,

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,

SİZİN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİNİZ İÇİNÜCRETSİZ ÖN TASARIM / MALİYET / FAYDA / GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ ANALİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Keşif , Fizibilite, Sistem Tasarımı , Ürün Tedarikleri ,Uygulama , Kabul , Servis ve Bakım gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.  (Keşif dahil hizmetlerimiz ÜCRETLİDİR.)

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com

,