⛵ GİT GİT MARİN SOLAR

6) GİT GİT MARİN SOLAR

.

Saving Güneş Enerji Sistemleri deniz sektöründeki tüm araçlarımıza , günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayacağı sistemler ve aynı zamanda hareket kabiliyetini sağlayacağı elektrikli motorlar için gereksinim duyulan enerji ihtiyaçlarını karşılar.

Marin Solar Sistemlerimiz; ihtiyaç ve tercihlerinize yönelik her bütçeye uygun yeni ve daha önceden yapılmış performans problemi olan sistemlerinizdeki revize güneş enerjisi ve alternatif şarj kaynaklı sistemleri içerir.

Git Git Marin Solar Sistemlerimiz ; deniz araçlarının büyüklüğü , ağırlığı gibi veriler eşliğinde , dıştan takma veya içten takma elektrikli motorlar ile enerji ihtiyaçlarını karşılayan sistemler içerir.

Deniz sektörümüzdeki araçlara uygun elektrikli motorların planlanması ,temini , deniz aracına takılması ve uygun enerji gereksinimleri ile ilgili hizmetler sunuyoruz.

Saving Güneş Enerji 2 yıl ve 5 yıl GARANTİLİ güneş enerjisi ve alternatif şarj kaynakları ile ; her zaman ve her yerde enerji ihtiyaçlarınızı karşılar.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

default

.

.

.

.

.

.

.

Deniz aracınızdaki mevcut hareket sisteminize ilave veya ilavesiz, yalnız elektrikli motorlar tercih edebilirsiniz. Elektrikli motorlara ve kullanımınıza uygun enerji ihtiyaçlarınızın belirlemenize yardımcı olabilir, güneş enerji ve alternatif şarj kaynakları ile gerekli sistemin uygulamasını 2 yıl ve 5 yıllık garantiler çerçevesinde yapabiliriz.

.

.

.

SAVİNG TAŞINABİLİR MARİN GÜNEŞ ENERJİLİ KUTULAR

.

Saving Güneş Enerji Sistemleri mobil araçlar, tekneler ve küçük evler gibi yerel şebeke dışı uygulamalar için enerji yönetimi ve bağımsız güç çözümleri sunar. Güneş panelleri, aküler, invertör / şarj cihazları ve komple güneş kitlerinde izleme dâhil tüm sistemleri sunuyoruz.

Saving Güneş Enerji, müşterilerimize deneyime dayalı pratik, destek ve tavsiye sağlamaya odaklanan çalışanlara ait bir şirkettir.

Aküler, şarj cihazları, güneş panelleri, Güneş Kitleri veya yaşantınızı  güneş enerjisi, diğer şarj kaynakları ve enerji tasarruflu cihazlarla donatmakla ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçiniz!

Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

satısdestek@fisinigunesetak.com

.

Ne r e d e n    b a ş l a y a c a ğ ı n ı z ı                    b i l m i y o r s a n ı z

Neye ihtiyacınız olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa ve rehberlik arıyorsanız, başlamanın en iyi yolu whatsapp veya e-mail ile bizim ile iletişime geçin.

Teçhizatınız, kamp yaşam tarzınız, iş enerji ihtiyaçlarınız ve güç tüketimi alışkanlıklarınızla ilgili sorularda size rehberlik edeceğiz.

Talepleriniz ne kadar eksiksiz olursa,  Saving Güneş Enerji proje sorumlularımızın, sizi doğru yöne  yönlendirmesi   o kadar kolay olacaktır.

Bu, daha fazla soru içeren bir e-posta veya önerilen ihtiyaç listesiyle bir ön tasarım planlaması olabilir.

Herkes teçhizatlarını farklı kullandığından,  mobil araçlar, yaşam alanları, kamp, iş,  vs.’nin her modeli için “tek beden herkese uyar ” düşüncesi yoktur.

Güç sistemlerimizi elektrik ihtiyaçlarınıza, alan kısıtlamalarına ve bütçe sınırlarınıza bağlı olarak süreklilik prensibi ile tamamen özelleştirilebiliriz.

Mobil araçlar, yaşam alanları, kamp, iş,  tekne veya sağlık ihtiyaçları gibi belirli bir uygulama için bir sistem

tasarlıyorsanız SAVİNG SOLAR KUTULARIMIZI inceleyebilirsiniz.

Saving Solar Kutularımızı  kategorilerinin her birinde seçim yapabileceğiniz ‘TAK ÇALIŞTIR ‘ ‘TAŞINABİLİR’ ‘ MODÜLER’ kitler tasarladık. Bu popüler kitlerden biri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya belki de size özel bir yapılandırma için ilham kaynağı olabilir.

Kendi sisteminizi yapılandırmak isterseniz,

whatsaap veya e-mail ile bizimle iletişime geçiniz. Bir tasarım hakkında neyi beğendiğinizi ve neyi değiştirmek istediğinizi bize bildirin. Size özelleştirilmiş bir sistem elde etmek için tasarımlarımızdan herhangi birini değiştirebiliriz.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, fiyat belirleme sürecine kadar sizin ile iletişim halinde olacağız.

Tasarım ve fiyatı onayladığınızda, bir teslimat tarihi ayarlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

Setinizi olabildiğince çabuk planlamanız çok önemlidir

 

#fisini_gunese_tak

.

Marin takma motorlar ve günlük elektrik ihtiyaçlarınız için

2 yıl GARANTİLİ hazır paketler tasarladık.

Akülerimizin uygun şarj ve deşarj koşullarına dikkat ettiğimiz sürece 5-7 yıl arası tüm sistemimizi kullanmamız mümkündür. Güneş panellerimiz 25 yıl performans garantili olup, ilave olarak tekne dinamosu (alternatör) ve 220V ev elektriği veya jeneratör ile akülerimizi şarj edebiliriz.

Sistemlerimizi 220V ihtiyaçlarımız için genişletilebilir , wi-fi , uydu , uzaktan kontrol gibi çağımızın ihtiyaçlarına cevap verebiliriz. Sistemlerimiz TAK-MATİK  tasarlanmış , sistem merkezi kutumuza  uygun yerlere koyduğunuz güneş panellerimizden gelen ,  fişli kablolarımızı takmanız ve şalterleri açmanız kullanımınız için yeterli olacaktır. TAŞINABİLİR kutularımız ile başkaca yer ve zamanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz .

Şimdi Marin Takma Motorlarımız için tasarlanmış kutularımızı inceleyebiliriz:

.

.

.

.

.

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ← ←

.