🚌 MOBİL GÜNEŞ ENERJİLİ KUTULAR

.

#saving_mobil

.

#fişini_güneşe_tak

.

.

.

Hareket halindeyken dahi güç için, enerji sistemi!

.

.

.

Bu eksiksiz ve güvenli tak ve çalıştır sistemi, gürültüsüz ve kullanıcıya evde olduğu gibi aynı konforu verir. Kompaklık sayesinde yerden tasarruf, 220 V AC ve 12 / 24V DC tüketicileri için çekici ve güvenli bir enerji kaynağı olmasını sağlar.
Akü izlemeli bir monitör, enerji dengesine her zaman genel bir bakış sağlar.
Ayrıca, akülerinizi aracınız çalışırkenki şarj dinamonuzdan ve kurulu takmatik güneş panellerinden dilerseniz 220v ev elektriği veya jeneratörden gelen enerjiyle hızlı ve verimli bir şekilde şarj edebilirsiniz.
Kampçı, karavan, sefer aracı, servis aracı, acil durum aracı, otobüs, kamyon veya yat – gemi-bot ile nerede olursanız olun, her zaman elektriğiniz vardır.
Bir kısım kutularımız taşınabilir internet modemi ile donatılmış ve başta ticari araçlar olmak üzere tüm mobil sistemlere her zaman, her yerde elektrik enerjisi ve internet imkânı sağlar. Mobil box sistemlerler için bireysel size özel çözümler mümkündür!
Mobil Box Kutularımız tamamı ile tak çalıştır prensibine dayalıdır. Araç şarj dinamonuzdan, kutunuzu konumlandırdığınız yerinize, kablo ağırlıklı tak çıkar sistem yapılır. Güneş panellerini de dilerseniz hiç kullanmaz, dilerseniz küçük boyutlu olarak aracınıza tak-çıkar sistemli montaj yapılabilir. Dilerseniz de
katlanır, taşınabilir, tak çalıştır panel sistemimizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tüm panellerin mobil aracınıza kalıcı montajı tarafımızca mümkündür.

Kutulu Mobil Sistemler, güneş enerji sisteminizi kolayca takıp sökmenizi ve dilediğiniz yere aracınız olmadan dahi enerji vermenize imkân sağlar.
Mobil Box Sisteminizi mobil aracınız veya teknenizde uygun yere yerleştiriniz.
Güneş paneli giriş kablolarını işaretli yere takınız.
Şarj dinamonuzdan gelen tak-matik kabloyu işaretli yere takınız.
Aç kapa şalterinizi açınız.
Akü monitörünüz den anlık güç ve akü durumunuzu takip ederek ihtiyaçlarınıza yönelik, Mobil Box’ zınızın çıkış prizleri ve dc uçlardan sisteminizi kullanabilirsiniz.
Mobil Box Sistemler, uygun ana ve yardımcı ürünler, uygun kablo kesitleri ve uygun sigorta ve kesicileri bünyesinde bulundurmaktadır.
Kullanım kılavuzu ve 5 dakikalık kullanım alıştırma pratiğinin yapıldığı ürün teslimatı sonrasında da, firmamızdan 7-24 facetime ve whatsapp desteği alabilirsiniz.
Mobil Box Sistemlerimiz;
5 yıl garantili Victron ürünlerle donatılmış, aynı zamanda her ekonomiye uyması açısından 2 yıl garantili muadil ürünlerle donatılmış olarak hazırlanmıştır.
Firmamız, enerjide SÜREKLİLİĞİ öncelikli prensip edinmiştir.

.

.

taşınabilir İnternet modemi ile donatılmış ve başta ticari araçlar olmak üzere tüm mobil sistemlere her zaman, her yerde elektrik enerjisi ve İnternet imkanı

.

.

Kutulu Mobil Sistemler, güneş enerji sisteminizi kolayca takıp sökmenize ve dilediğiniz yere aracınız olmadan dahi enerji vermenize imkan sağlar.

.

.

Mobil box sistemlerler için bireysel size özel çözümler …

.

ön sipariş

5 yıl garanti

.

7/24 facetime – whatsapp teknik destek

.

.

güneş paneli şarj

araç dinamosu şarj

220 volt ev elektriği şarj

jenerator şarj

her zaman , her yerde enerji