🔋 APARTMAN / SİTE ORTAK ALANLAR GES

Apartman / sitelerinizin çatısına ,  otopark gölgeliklerine , çardak üstüne ,yağmurluk sundurması, dekoratif cephe giydirme alanları gibi  yerlere montaj yapılan güneş panelleri ile, esaslar dahilinde ELEKTRİK ÜRETEREK apartman ortak elektrik ihtiyaçlarınıza kısmı veya bütünü ile çözümler sunuyoruz .

Öncelikle şebekeye bağlı; öz tüketim ve yerel şebekeye ihtiyaç fazlası elektrik satış amaçlı Lisansız Elektrik Üretimi ONGRİD sistem sahibi olmanızı öneriyoruz.

.

.

⚡ ON GRİD SİSTEM NEDİR? sayfamızı ,

10 kW Güneş Enerjisi Kurulum Maliyeti 2021 sayfamızı

25 KW GÜNEŞ ENERJİSİ KURULUM MALİYETİ sayfamızı inceleyebilirsiniz

.

.

Ortak elektrik faturası giderlerini kısmen veya bütünü ile ortadan kaldırarak ,  faturasız enerji kullanma özgürlüğüne sizide davet ediyoruz .

Ayrıca çardak , otopark aydınlatması , bahçe sulaması , otomatik kapı, bahçe , yol ve yer aydınlatmaları, hareketli kamera ve güvenlik ürünleri gibi elektrik ihtiyaçlarınıza yerel şebeke ile bağlantısız , güneş panelleri ile elektrik üretiminin yapılarak, uygun depolama koşullarında aküler ile minimum 2 yıl KULLANABİLME GARANTİLİ offgrid güneş enerji sistemler uyguluyoruz .

Offgrid uygulama sistem örnekleri için ;

🏠 KIR EVİ GÜNEŞ ENERJİ sayfamızı ,

Yerel şebekeden bir kısım elektrik ihtiyaçlarının ayrılarak, şebekeden bağımsız offgrid güneş enerji sistemleri ile karşılanmasına örnek 📘BALKON SOLAR sayfamızdaki hazır sistemlerimizi inceleyebilirsiniz.

Akabinde ; Şebekeye bağlı, elektrik tüketimlerini karşılama öncelikli ve elektrik satış imkanlı birden fazla opsiyonlu ürün (ısınma, soğutma, elektrikli araç şarj , havuz-su ısıtma/pompa, depolama/akü ) ve çözümler ilave ederek 24 saat güneş enerji sisteminden maksimum yararlanılan ⚡ MÜSTAKİL GES sistemlerimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

.

İlave olarak güneş enerji sistemlerinin günlük kullandığımız ürünlerde kullanımı ile enerji ve internete her yerde ve her zaman ulaşabilirsiniz.

.

.

Enerjide SÜRDÜREBİLİRLİK  en önemli esas olduğu prensibimiz ışığında garanti veremeyeceğimiz sistemlerin herhangi bir  aşamasında bulunmaktan kaçınıyoruz .

İhtiyaçlarınıza yönelik internet sayfalalarımızı inceleyerek karar verebilir veya bizimle iletişime geçerek sizin apartmanınıza uygun sistemler üzerine projeler geliştirebiliriz.

Güneş enerji sistemi tercihinizde sizi yönlendirebilmemiz adına ;

1- Çatı/Cephe alanı

2- Toplam elektrik ihtiyaçlarınız ve saatlik, günlük, mevsimlik güç dağılımları

3-Bütçenize uygun sistem

4- Cografik konum, yön , eğim ,metraj ve ölçüler gibi nüanslar için keşifler yapılması ve akabinde üretim ve tüketim , amortisman içerikli fizibilitelerle en doğru tercihi yapmanıza yardımcı olabiliriz. Keşif dahil hizmetlerimiz ÜCRETLİDİR.

SİZİN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİNİZ İÇİNÜCRETSİZ ÖN TASARIM / MALİYET / FAYDA / GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ ANALİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Keşif , Resmi Başvurular , Fizibiliteler, Projeler, Ürün Tedarikleri ,Uygulama , Kabul , Servis ve Bakım gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06
fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com

#fisini_gunese_tak

.

.

.

.

.

.

.

.