📹 GÜNEŞ ENERJİLİ KAMERA

Ip kameralarla her zaman ve her yerde güvenliğimizi sağlıyabiliriz.

Güç tüketimleri düşük ıp , dış ortama dayanıklı , gece görüşlü, wi-fi , hareketli, ses alıp iletebilen , internetin olmadığı yerlerde sd kart takılabilen, hafıza kartı desteği veya internete kayıt yapabilen, hareket algıladığında uygulamadan sizi uyaran, aynı zamanda polis ışıkları ile caydırıcılık içeren kameralarımız ve diğer özellikleri ile aşağıdadır.

Kendiliğinden güneş panelli kameramız yanı sıra bir güneş enerji sisteminize ilave edilecek veya kamera güç ihtiyacı,telefon şarjı, küçük aydınlatma lamba ihtiyaçlarınıza cevap vericek küçük güneş enerji sistemleri uyguluyoruz. Size özel veya daha farklı çözümlerimizin için sayfamızın sonundaki iletişim bilgi ve forumumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Mevcut var olan kamera sisteminizin elektrik ihiyaçları için şebekesiz akülü KIR EVİ sayfamızı inceleyebilir , günlük elektrik tüketimlerine göre size uygun paketlerimizi bulabilirsiniz.

.

IP – DIŞ ORTAM – WİFİ – HAREKETLİ – GECE GÖRÜŞLÜ 🚨 POLİS KAMERA

,

.

.

Polis Kamera Güneş Enerji Setimiz

güncel fiyat sorunuz whatsapp 0544 770 18 06

.

.

.

.

.

GÜNEŞ PANELLİ KAMERAMIZ

.

.

.

Polis kameramız ve güneş panelli kameramızın özellikleri genel itibariyle aynıdır , güneş panelli kameramızda kendi elektrik ihtiyacını karşılayan panel ve depolama için pil bankası var , polis kameramız için yukarıda ayrıntıları belirtilmiş; kamera elektrik ihtiyaçlarının yanı sıra seyyar modem, telefon şarjı ve aydınlatma ihtiyaçlarınızıda karşılayan kamera dahil komplike bir güneş enerji seti içerir.

.

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com