solar şarj park - fisinigunesetak.com

solar şarj park

Güneş Enerji Sistemlerimize Entegre EV Şarj Kitlerimiz

Sabit bağlantılı veya taşınabilir ister ev veya işyeri şebeke elektriğinden, ister güneş enerji sisteminizle inverter ile kullanabileceğiniz ,  elektrikli araçlarınızı şarj edebileceğiniz kurulum dahil elektrikli araç ccs type2 şarj ünitelerimiz,

Wattpilot Go  22 J ( taşınabilir ünite )

Wattpilot Go  22 J (taşınabilir ünite )
,
,

VESTEL Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, ön keşif, kurulum ve devreye alma hizmetleri sunuyoruz. EVC04

Vestel-Elektrikli-Arac-sarj-İstasyonu.jpeg
,

GÜNCEL FİYAT ve TERMİN için :

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,
,

SOLAR ŞARJ PARK

Solar şarj parklarımız, şebeke elektriğine ihtiyaç duymadan , battery (akü/pil) opsiyonlu güneşin performansına göre Ankara civarı ve komşu enlemlerinde de yaz aylarında ortalama 8/10 saat , kış aylarında 4 saat ortalama AC ( ev/işyeri elektriği 220 voltajı) ve DC DC ( araç batarya voltajı 400VDC ) şarj yapabilen otopark tasarımlı (opsiyonel: çatı-cephe-tente….) güneş enerji sistemleridir.

,

AC SOLAR ŞARJ PARK

,
solar-şarj-park.jpeg
,
,

AC ONGRİD SOLAR ŞARJ PARK

Lisansız elektrik üretim yönetmeliğine göre, çatı ve cephelerinizde elektrik üretimi yapılarak, üretim fazlası enerjinizin şebekeye satıldığı veya şebekede bir kredi oluşturarak öz tüketim yapıldığı resmi , elektrikli araç şarj üniteli ongrid güneş enerji sistemidir.

solar-şarj-park.jpeg

Kampanyalı ongrid sistemlerimiz için; 1 kW – 25 kW ongrid güneş enerji sistemleri KAMPANYA →→ 🔗 sayfamızı tıklayınız.

,
,

DC SOLAR ŞARJ PARK

solar-şarj-park.jpeg
,
,
solar-şarj-park.jpeg
solar-şarj-park.jpeg
,
,
solar-şarj-park.jpeg

SOLAR CARPORT

DC Solar Şarj Park Elektrikli Araç Şarj Sistemlerimiz; yıl ve gün içerisinde güneşin verimine göre kış aylarında 3-4 saat, yaz aylarında ise 8-10 saat 15 kW ve üzerinde dc dc şarj yapabilmektedir.

Güneş veriminin şarj seviyesini yakaladığı 5 kW dc şarj ile elektrikli araç şarjınız başlar, ışınım değerleri yükseldikçe, aracınızın kabul ettiği dc şarj oranında maksimum 20 kW oranında dc şarj gerçekleştirilir. Işınım değerlerinin yetersiz olduğu saatlerde şarj işleminiz gerçekleşmez. Solar Şarj Park Elektrikli Araç Şarj Sistemlerimizin kurulacak lokasyon, eğim, güneşlenme, sıcaklık, gölgelenme, …… gibi etmenler uluslar arası mesleki yeterliliklerimizinde olduğu güneş enerji sistemleri kurulum uzmanlığı konusu içerisindedir.

,
solarşarjpark.jpeg

Farklı elektrikli araçların enerji tüketim performansı ve mevsimsel farklılar ile sürüş özelliklerine bağlı olarak 15 kW dc şarj ile ortalama olara 75-120 kilometre arasında sürüş menzili elde edilebilir.

,

SOLAR ŞARJ PARK uygulanabilir elektrikli araçlar ;

CCSBMW i3,VW e-golf&e-up, Jaguar ipace, Tesla model 3, Hyundai ioniq&kona,Audi e-tron, OPEL ampera e,Chevrolet spark,Geely TX electric Taxi,Ford focus, Renault new Zoe
CHAdeMONissan leaf&NV200, KIΛ soul,CITROËN C-Zero&Berlingo, Peu- geot iOn,Mitsubishi i-Mev&outlander,Geely TX electric Taxi,Zero Motorcycles,Tesla Model S

,

,

,

HİBRİT SOLAR ŞARJ PARK

hibrit-sarj-park.jpeg

Güneşin olduğu her yerde ve güneş ışığının şarj İçin yeterli olduğu saatlerde , bir otoparka veya çatıya veya alana kurulu güneş panelleri ve kombine şekilde rüzgar türübününden elde edilen enerji ile ; elektrikli araç şarjı için şebeke (ev-işyeri elektriği) ve bir depolama aküye ihtiyaç duyulmaksızın, her zaman ve her yerde kurulabilir, her zaman kullanılabilir, şarj süresinden tasarruf sağlayan güneş ve rüzgar enerjili , elektrikli araç şarj sistemimizdir.

,

SOLAR ŞARJ PARK

1- güneşin olduğu her yerde aküsüz, şebeke elektriksiz kurulabilir, invertersiz, güneşin günlük performansına göre, 15 kW ve üzeri gündüz dc dc elektrikli araç şarj imkanı sağlayan, araç haberleşmeli , güvenlikli, anahtar teslim güneş enerjili elektrikli araç şarj otoparklarımızdır.

SOLAR ŞARJ Parklarımız güneş panelleri elektrik üretimi değerlerine göre 15 kW/saat ve üstü değişken kW larda dc dc şarj imkanı sağlar. Ev charging şarj gücü asgari 15 kW dır.

,

SMALL SOLAR ŞARJ PARK

08q7500

17,4m2 alana ihtiyacı vardır, günlük güneşlenme verileri ile 2/5 saat arası 15 kW/saat dcdc EV Şarj İmkanı sağlar.0rtalama 90 km/saat menzil için şarj sağlar.

,
solar-şarj-park.jpeg

MEDİUM SOLAR ŞARJ PARK

10q8500

22 m2 alana ihtiyacı vardır, günlük güneşlenme verileri ile 3/7 saat arası 15 / 20 kW/saat dcdc EV Şarj İmkanı sağlar.0rtalama 120 km/saat menzil için şarj sağlar.

,

LARGE SOLAR ŞARJ PARK

16q9800

35 m2 alana ihtiyacı vardır, günlük güneşlenme verileri ile 4/7 saat arası 30 kW/saat dcdc EV Şarj İmkanı sağlar. 0rtalama 180 km/saat menzil için şarj sağlar.

,
,

2- şebeke elektriği destekli anahtar teslim otopark şarj sistemi kuruyoruz, elektrikli araç dc dc şarj harici dönemlerde manuel kontrol ile ev veya işyeri elektriğini karşılar, tüketim fazlası enerjinin şebekeye satılmasını (resmi ongrid) veya aküde depolanmasını sağlar, maliyet : dc dc şarj park + ongrid sistem maliyeti ( ilave akü varsa)

,
solar-sarj-park.jpeg
,
Ankara ve enlemi maks.

,

3- akü destekli anahtar teslim güneş enerjili otopark sistemleri kuruyoruz, elektrikli araç dc dc şarj harici dönemlerde manuel kontrol ile tüketim fazlası enerjinin akkülerde daha sonra kullanılması amaçlı depolanmasını sağlar, maliyet : dc dc şarj park + akü ve akü şarj ve deşarj maliyetleri

solarsarjpark.jpeg

,

Solar Şarj Park

solar-şarj-park.mpeg
,

Solar Şarj Park Maliyeti Nedir ?

Small Solar Şarj Park anahtar teslim ortalama minimum maliyeti : 13.000 usd +kdv dir.

solar-şarj-park.jpeg
solar-şarj-park.jpeg

Solar Şarj Park geri dönüş süresi nedir ?

Günlük ortalama 15 kW 4 saat şarj süresi ile 60 kW şarjın şebeke elektriğinde çekiş gücü ortalama 84 kW dır. Ortalama 360 km/gün menzil sağlar. Şebeke elektriği mesken tarife fiyatı 1 kW=2.560 (eylül 2022) ile 84 kW ortalama tüketimi 215,04 tl gibi ortalama bir maliyetimiz çıkar. Günlük elektrikli araç şarj değerinin usd kuruna çevirdiğimizde (1usd = 18,0tl) 11,94 usd/gün evde şarj maliyetimiz çıkar. 9000 usd anahtar teslim şarj park maliyetine böldüğümüzde 753 gün yani 2 yılda MESKEN TARİFESİNDE kendisini amorti eder.

Güncel Fiyat Almak için ;

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,
,
,

ELEKTRİKLİ ARAÇ POWER BANK

Akülü Elektrikli Araç Taşınabilir Şarj Cihazı, EV’lerin yol yardımı için özel olarak tasarlanmıştır. Yolda enerjisini tüketebilecek elektrikli araçlar için iyi bir çözüm yolu kurtarıcı desteğidir. Şarj cihazı, akülü standart bir yol servis aracı ilede taşınabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş konfigürasyon sağlıyoruz. Aküler sebebiyle maliyeti yüksekdir.

Boyut : 760*1109*992mm Ağırlık : 350kg

Maks. Çıkış Gücü : 15 kW DC DC = ortalama 90 km menzil

Her araca özelleştirilebilir.

elektrikli-araba-powerbank.mpeg

ortalama minimum maliyeti : 26.000 usd +kdv dir.

Güncel Fiyat Almak için ;

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,
,

MOBİL TAŞINABİLİR ELEKTRİKLİ ARAÇ DC ŞARJ ÜNİTESİ

Taşınabilir hızlı şarj cihazı, CHADEMO veya CCS Combo DC şarj soketli elektrikli araçlar içindir, Yarı mobil kullanım için olup , 220V veya 380V şebeke elektriğine ihtiyaç duyar. Tüm endüstriyel prizlerle uyumludur. Şarj cihazı kullanımda esnektir, kompakt boyutları sayesinde özellikle araç filolarında, atölyelerde veya otomobil etkinliklerinde kullanıma uygundur.

28 kW DC DC ve 60 kW DC DC elektrikli araç şarj opsiyonları sunar.

Boyut : 600*600*240mm Ağırlık : 60kg

ortalama minimum maliyeti : 10.000 usd +kdv dir.

Güncel Fiyat Almak için ;

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,

,

V2h Elektrikli Aracınızından Evinize , İşyerinize Elektrik Verme Ünitesi

EV’nizin evinize elektrik sağlamasını sağlayan EV teknolojisidir.

Uyumlu Araçlar:

NissanLeaf(21 kwh)
NissanE-NV200(21 kwh)
NissanEvalia(21 kwh)
MitsubishiOutlander(10 kwh)
MitsubishiImiev/C-Zero/ION(14.7kwh)
ToyotaMirai(26 kwh)
HondaFit (18 kwh)

Araç batarya kapasiteniz doğrultusunda 4 kW ve 220Vac güç sağlar.

ortalama minimum maliyeti : 4.500 usd +kdv dir.

Boyut : 560X223X604mm Ağırlık : 25.35kg 

Güncel Fiyat Almak için ;

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,

,

V2V Elektrik Araçdan Elektrikli Araca Şarj Ünitesi

Deşarja izin verilen elektrikli araçlarda, başka bir elektrikli aracı şarj etmeye yardımcı olacaktır. Güç kaynağı olarak EV, yani araçtan araca şarjdır.

V2V şarjlı bir elektrikli araba, başka bir tip elektrikli arabaya güç sağlayabilir. Acil şarj istasyonu olarak kullanılabilecekdir. V2V şarj cihazına göre bir elektrikli otomobil aküsünden başka bir araç aküsüne enerji verilmiş olur.

ortalama minimum maliyeti : 4.500 usd +kdv dir.

Boyut : 560X223X604mm Ağırlık : 25.68kg 

Güncel Fiyat Almak için ;

📞WhatsApp BİZE MESAJ GÖNDER ←←

,
,

SİZİN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİNİZ İÇİNÜCRETSİZ ÖN TASARIM / MALİYET / FAYDA / GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ ANALİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Keşif , Fizibilite, Sistem Tasarımı , Ürün Tedarikleri ,Uygulama , Kabul , Servis ve Bakım gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.  (Keşif dahil hizmetlerimiz ÜCRETLİDİR.)

✉ İLETİŞİM – TEKLİF İSTEYİNİZ ←← ←←

Çayyolu  & Siteler Üstü/ ANKARA adresindeyiz.

Whatsapp 0 (544) 770 18 06

fisinigunesetak@gmail.com

savingenerji@gmail.com

,

.

.

,

1 thought on “solar şarj park”

  1. Pingback: elektrikli araç ekspertiz - fisinigunesetak.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *